با ما در تماس باشید: 10 98 89 22 - 09 98 89 22-021

منو

صفحه اصلی

دوره های ویژه آکادمی زبان ALC / مکالمه در سفر

دوره کاربردی مکالمه در سفر

دوره مکالمه جهانگردی از دوره های تخصصی دایر در این موسسه است.زبان آموزان متقاضی این دوره بر اساس نیاز شغلی و یا بر اساس علایق شخصی گرایش مکالمات جهانگردی را بر می گزینند.

دوره تخصصی مکالمات جهانگردی برای راهنمایان تور،مدیران فنی بند ب آژانس های مسافرتی و افراد شاغل در این زمینه برگزار می گردد. شرکت در دوره تخصصی مکالمات جهانگردی منوط به داشتن دانش زبان انگلیسی عمومی در سطح متوسط می باشد.

اما دوره ی مکالمه جهانگردی برای مشتاقان سفر نیز برگزار میگردد که در طی دوره شرکت کنندگان مطالب لازم برای رفع نیازخود در طول سفر را خواهند آموخت . برگزاری دوره مکالمات جهانگردی به صورت نیمه خصوصی و خصوصی انجام می پذیرد.
درخواست مشاوره رایگانمکالمه فشرده

conversation-alc (1)

آشنایی بیشتر با آزمون های بین المللی

آزمون ایلتس (IELTS) مخفف International English Language Testing Systemبه معنای نظام بین‌المللی ارزشیابی زبان انگلیسی به عنوان آزمونی استاندارد ، بین المللی و با فرمت بریتانیایی در سراسر دنیا با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می گردد.این آزمون که از اعتباری بین المللی برخوردار می باشد معیاری است برای سنجش دانش زبان انگلیسی اشخاص متقاضی ادامه تحصیل ، کار و یا مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان.

آزمون زبان آزمون IELTS