با ما در تماس باشید: 26701105-021

منو

صفحه اصلی

GRE – ESOL / آمادگی آزمون GRE

آمادگی آزمون GRE

Graduate Records Examination

اين آزمون به منظور سنجش توانایی ها و معلومات فارغ التحصیلان می باشد. این آزمون معمولا برای ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر از کارشناسی مورد نیاز می باشد. دانشگاه های آمریکایی و کانادایی معمولا داشتن نمره بالا در این آزمون را یکی از شرایط ادامه تحصیل قرار می دهند.

مدرک این آزمون دارای اعتبار بین المللی بوده و قابل ارائه به سفارت، سازمان ها و …..می باشد.آکادمی زبان ALC علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی آمادگی آزمون GRE، آزمونهای آزمایشی آن را نیز برگزار می نماید.شرکت دراین آزمونها سبب تسلط زبان آموزان بر نحوه پاسخ دهی به سوالات گردیده و نتیجه بهتری را در آزمون اصلی برای آنان رقم خواهد زد.
درخواست مشاوره رایگانTOEFL

conversation-alc (1)

آشنایی بیشتر با آزمون های بین المللی

آزمون ایلتس (IELTS) مخفف International English Language Testing Systemبه معنای نظام بین‌المللی ارزشیابی زبان انگلیسی به عنوان آزمونی استاندارد ، بین المللی و با فرمت بریتانیایی در سراسر دنیا با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می گردد.این آزمون که از اعتباری بین المللی برخوردار می باشد معیاری است برای سنجش دانش زبان انگلیسی اشخاص متقاضی ادامه تحصیل ، کار و یا مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان.

آزمون زبان آزمون IELTS