با ما در تماس باشید: 26701105-021

منو

صفحه اصلی

سیستم آموزشی | موسسه زبان های خارجی ALC

سیستم آموزشی موسسه زبان های خارجی ALC به شرح زیر می باشد:


fc-Animate

 

کتاب های Four Corners

اين مجموعه در ۴ سطح مطابق با سيستم آمريکايی (American Accent) که دو کتاب اول برای سطح (A1,A2) و دو کتاب دوم برای سطح (B1,B1) تقريبا با سيستمی شبيه کتاب های Interchange به آموزش هر چهار مهارت پرداخته و با تمرکز بر نکات گرامری و واژگان زمينه ای برای فراگيری مکالمه (communication) فراهم مي کند.


 

کتاب گرامر آکسفورد

 

مجموعه آموزش زبان Oxford Word Skills یکی از برترین مجموعه های آموزش لغات انگلیسی می باشد که در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته  توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است. هر یک از سطوح این مجموعه شامل یک کتاب و یک نرم افزار می باشد و ۲۰۰۰ لغت را در بر دارد. درس ها به گونه ای تنظیم شده است که برای یک زبان آموز سرگرم کننده باشند و  زبان آموز را از سطح مبتدی تا کاملا پیشرفته هدایت خواهند نمود.

 


کتاب های زبان گرام

 

کتاب های کاربردی Grammar in use معروفترین منبع مربوط به آموزش گرامر زبان انگلیسی است که توسط انتشارات معتبر دانشگاه  کمبریج تهیه و چاپ می گردد. این کتاب منبع کامل و کاربردی گرامر در زبان انگلیسی است. هر درس فقط شامل دو صفحه است که صفحه اول به آموزش گرامر انگلیسی و صفحه دوم به تمرینات کاربرد آنها  اختصاص یافته است.


کتاب زبان لیستنینگ

چاپ جدید سری کتابهای Tactics for Listening یکی از بهترین مجموعه های تقویت مهارت شنیداری (listening) است که در سه سطحBasic  Expanding , Developing,  ارائه شده است. این کتاب ها به گونه ای تنظیم شده که تمام مباحث مورد نیاز روزمره زبان انگلیسی را پوشش می دهد. از ویژگی دیگر آنها تقویت همزمان مهارت شنیداری و گفتاری (speaking) شماست و علاوه بر افزایش این دو مهارت، زبان آموز با Stress & Intonation یعنی حفظ آهنگین بودن کلام و تکیه صدا و همچنین Accent یا همان لهجه و طرز تلفظ کلمات آشنا خواهد شد.

آشنایی بیشتر با آزمون های بین المللی

آزمون ایلتس (IELTS) مخفف International English Language Testing Systemبه معنای نظام بین‌المللی ارزشیابی زبان انگلیسی به عنوان آزمونی استاندارد ، بین المللی و با فرمت بریتانیایی در سراسر دنیا با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می گردد.این آزمون که از اعتباری بین المللی برخوردار می باشد معیاری است برای سنجش دانش زبان انگلیسی اشخاص متقاضی ادامه تحصیل ، کار و یا مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان.

آزمون زبان آزمون IELTS