با ما در تماس باشید: 26701105-021

منو

صفحه اصلی

چرا گروه آموزشی آزرم

  • – نظارت مستمر بر  کلاسها توسط جلسات مداوم با اساتید, مشاهده کلاسها به صورت آنلاین و پر کردن چک لیست تخصصی کیفیت تدریس مدرس , ….
  • – نظارت و مشاهده مستمر جهت ارزیابی میزان یادگیری زبان آموزان توسط کارشناسان ارشد آموزش زبان
  • – برای اولین بار برگزاری جلسات رفع اشکال( رایگان ) برای تمامی زبان آموزان به صورت خصوصی در طول دوره توسط سوپروایزر دپارتمان هر زبان
  • – برگزاری کلاسهای جذاب و مفید بحث آزاد و game show به صورت رایگان
  • – با اندکی مطالعه و تلاش شما, یادگیری زبان دوم با گروه آموزشی آزرم آسان است.

کمی درباره آموزشگاه زبان ALC

از سال ۱۳۸۷ با هدایت و سرپرستی سید علیرضا آزرم کارشناس ارشد آموزش و مدرس زبان انگلیسی و با تکیه بردانش و توانایی اعضای گروه و به منظور تحقق اهداف و آرمان های خود در راستای ایجاد فرصت های برابر آموزش زبان های خارجی به عموم مردم اقدام به ارائه خدمات گوناگون و نوینی نموده است.

گستره فعالیت های گروه آموزشی آزرم تنها به برگزاری کلاس های حضوری محدود نمی گردد، بلکه اقدامات گوناگونی نظیر برگزاری همایش های آمادگی و آشنایی به آزمونهای بین اللملی بویژه IELTS و آزمون های آزمایشی MOCK، برگزاری کارگاه های تخصصی آواشناسی، برگزاری دوره های تخصصی ریشه شناسی لغات، گرد آوری مجموعه های مکتوب آموزش زبان انگلیسی و فرانسه، برگزاری دوره های تخصصی بازرگانی و جهانگردی به زبان انگلیسی، آموزش writing به صورت آنلاین از دیگر فعالیت های این گروه می باشد.

آموزشگاه آتی واک (ALC) با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از سال ۱۳۹۰ شروع به فعالیت در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی نموده است. شروع همکاری موسسه زبان انگلیسی آتی واک و گروه آموزشی آزرم از سال ۱۳۹۱ می باشد. آموزشگاه آتی واک با بهره گیری از سیستم مورد تایید گروه آموزشی آزرم، به منظور آموزش زبان های خارجی به بزرگسالان به فعالیت می پردازد. برگزاری دوره های تخصصی مکالمه، آموزش مکالمه با فیلم، بحث آزاد، مکالمه جهانگردی و مکالمه از جمله دوره هایی است که با استفاده از به روزترین منابع آموزشی و توسط کارآمد ترین اساتید آموزش زبان در این مرکز برگزار می گردد.
اساتيد آموزشگاه ALC پس از گذراندن آزمون ها و دوره های آموزشی متعدد از بين متقاضيانی انتخاب می شوند كه زبان انگليسی را در حد انگليسی زبانان آموخته باشند. همه اين افراد دارای مدرك دانشگاهی ليسانس ، فوق ليسانس و يا دكترا هستند .

آموزشگاه زبان ALC

آشنایی بیشتر با آزمون های بین المللی

آزمون ایلتس (IELTS) مخفف International English Language Testing Systemبه معنای نظام بین‌المللی ارزشیابی زبان انگلیسی به عنوان آزمونی استاندارد ، بین المللی و با فرمت بریتانیایی در سراسر دنیا با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می گردد.این آزمون که از اعتباری بین المللی برخوردار می باشد معیاری است برای سنجش دانش زبان انگلیسی اشخاص متقاضی ادامه تحصیل ، کار و یا مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان.

آزمون زبان آزمون IELTS