با ما در تماس باشید: 26701105-021

منو

صفحه اصلی

Cambridge ESOL Education / GRE – ESOL

آمادگی آزمون KET

Key English Test
اين آزمون به منظور ارزیابی مکالمه روزمره زبان آموزان در سطح مبتدی (basic) انجام می پذیرد. نحوه ارزیابی مهارتهای Reading و Writing به صورت ترکیبی و Listening وSpeaking به صورت تک مهارتی خواهد بود.مدرک این آزمون دارای اعتبار بین المللی بوده و قابل ارائه به سفارت، سازمان ها و …..می باشد. آکادمی زبان ALC علاوه بر برگزاری دوره های آمادگی آزمون KET، آزمونهای آزمایشی آن را نیز برگزار می نماید.شرکت در این آزمونها سبب تسلط زبان آموزان بر نحوه پاسخ دهی به سوالات گردیده و نتیجه بهتری را در آزمون اصلی برای آنان رقم خواهد زد
درخواست مشاوره رایگان

آمادگی آزمون PET

Preliminary English Test
اين آزمون برای افرادی كه در سطح متوسطه (Intermediate) از زبان انگليسی هستند طراحی شده است. همانند ديگر امتحانات كمبريج، نحوه ارزیابی Reading وWriting به صورت ترکیبی و Listening و Speaking به صورت تک مهارتی خواهد بود . مدرک این آزمون دارای اعتبار بین المللی بوده و قابل ارائه به سفارت، سازمان ها و …..می باشد.. آکادمی زبان ALC علاوه بر برگزاری دوره های آمادگی آزمون PET، آزمونهای آزمایشی آن را نیز برگزار می نماید. شرکت دراین آزمونها سبب تسلط زبان آموزان بر نحوه پاسخ دهی به سوالات گردیده و نتیجه بهتری را در آزمون اصلی برای آنان رقم خواهد زد.
درخواست مشاوره رایگان


آمادگی آزمون CAE

Certificate in advanced English


آشنایی بیشتر با آزمون های بین المللی

آزمون ایلتس (IELTS) مخفف International English Language Testing Systemبه معنای نظام بین‌المللی ارزشیابی زبان انگلیسی به عنوان آزمونی استاندارد ، بین المللی و با فرمت بریتانیایی در سراسر دنیا با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می گردد.این آزمون که از اعتباری بین المللی برخوردار می باشد معیاری است برای سنجش دانش زبان انگلیسی اشخاص متقاضی ادامه تحصیل ، کار و یا مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان.

آزمون زبان آزمون IELTS