021 - 22 89 98 09
021 - 22 89 98 10
ورود به پرتال
گروه آموزشی آزرم
 
بستن2

درخواست مشاوره
بستن

درخواست تعیین سطح

مکالمه انگلیسی / مکالمه بزرگسالان

مکالمه فشرده

براي آن دسته از افرادی كه با محدودیت زمانی مواجهند ، حضور در دوره هاي فشرده آموزش زبان انگلیسی توصيه مي شود.در دوره های فشرده مکالمه زبان انگلیسی جلسات به صورت یک روز در میان در بازه های یک ساعت و نیمی برگزار می گردند.کلاس های نیمه فشرده زبان انگلیسی به صورت دوره آموزشی تعریف گردیده است که در هر دوره ۳ ماهه یک سطح آموزشی تدریس خواهد شد. برای افزایش بازدهی کلاس های فشرده مکالمه زبان انگلیسی در طول دوره برای زبان آموزان کلاس های بحث آزاد و مکالمه با فیلم به صورت رایگان برگزار میگردد تا فرصتی مناسب برای استفاده کاربردی از مطالب آموخته شده برای زبان آموز فراهم شود.
درخواست مشاوره رایگانسوالات متداول
conversation-alc (1)

مکالمه نیمه فشرده (ویژه افراد شاغل)

conversation-alc (1)
شرکت در این دوره به افراد شاغل که زمان کافی برای شرکت در کلاس‌های ترمیک را ندارند، توصیه می‌گردد. در این دوره، پیشرفت مکالمه زبان آموزان از اهمیت ویژه‌ ای برخوردار است. متد آموزشی مکالمه بزرگسالان بر پایه جدید ترین کتاب‌های جکسی ریچاردز به نام Four Corners می‌باشد. (سوابق Jack C Richards) پس از سپری کردن ۴ دوره با متد آموزشی Four Corners، شما می‌توانید مکالمه روانی داشته باشید.
درخواست مشاوره رایگانثبت نام آنلاین

مکالمه پیشرفته

شرکت در این دوره به زبان آموزانی توصیه می‌گردد که پس از سپری نمودن دوره‌های Four Corners، قصد شرکت در آزمون خاصی را ندارند اما مصمم هستند دانش زبانی خود، به‌ویژه مکالمه را ارتقا بخشند. تسلط کامل به زبان انگلیسی و داشتن مکالمه‌ای کاملاً صحیح و بدون هرگونه مکث، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. متد آموزش مکالمه پیشرفته بزرگسالان بر پایه کتاب‌های Passages، نوشته شده توسط جکسی ریچاردز، می‌باشد. (سوابق Jack C. Richards) پس از سپری کردن هر ۲ سطح از کتاب‌های Passages، شما قادر خواهید بود مکالمه ای کاملاً سلیس و بدون ایراد داشته باشید.
درخواست مشاوره رایگانرزرو تعیین سطح
conversation-alc (1)

کلاس های بحث آزاد


درخواست مشاوره رایگان