با ما در تماس باشید: 26701105-021

منو

صفحه اصلی

آموزش زبان ترکی استانبولی

کشور ترکیه به لحاظ موقعیت جغرافیایی و همسایگی با ایران، پل ارتباطی با دیگر کشورها از جمله آمریکا و کانادا میباشد. لذا، آموزش زبان ترکی استانبولی اهمیت زیادی در برنامه تحصیلی موسسات آموزشی زبان پیدا کرده است.

چرا آموزش زبان ترکی استانبولی در دپارتمان ALC؟

دپارتمان آموزشی زبان ترکی استانبولی ALC ، مفتخر به ارائه ی دوره های خصوصی و گروهی، با بهره گیری از اساتید حرفه ای در امر آموزش میباشد.

این دوره ها بر اساس متد شناخته شده Hitit طرح ریزی شده است و زبان آموزان گرامی را جهت شرکت در آزمونهای رسمی TYS-TOMER-ALES و همچنین مکالمه کاربردی برای کار و زندگی روزمره آماده میکند.

متد Hitit چگونه متدی است؟

زبان ترکی استانبولی-آموزشگاه زبان ALC

متد Hitit از بهترین متدهای آموزش زبان ترکی استانبولی است

متد Hitit در قالب سه کتاب از پایه تا پیشرفته طراحی گردیده و هر کدام از این کتاب ها در چهار ترم مجزا و مطابق با جدول زیر ارائه میشود.

کتاب های سه سطحی Yeni Hitit جهت آمادگی برای آزمون تومر زبان ترکی طراحی گردیده است. این کتاب توسط مرکز تحقیقات و کاربرد زبان ترکیه و زبان های خارجی دانشگاه آنکارا برای آموزش زبان ترکی به افراد غیر ترک زبان در ۳ جلد تهیه شده است.

جلد اول آن شامل ۱۲ درس می باشد که پس از آشنانمودن با الفبای زبان ترکی، مسایل ساده اما بسیار کاربردی نظیر زندگی روزمره، اقوام و آشنایان، تغذیه، ساعت و زمان، آشنایی با فرهنگ ملل مختلف، خرید، مسافرت و… به زبان ترکی آموزش داده می شود…

 

 

آشنایی بیشتر با آزمون های بین المللی

آزمون ایلتس (IELTS) مخفف International English Language Testing Systemبه معنای نظام بین‌المللی ارزشیابی زبان انگلیسی به عنوان آزمونی استاندارد ، بین المللی و با فرمت بریتانیایی در سراسر دنیا با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می گردد.این آزمون که از اعتباری بین المللی برخوردار می باشد معیاری است برای سنجش دانش زبان انگلیسی اشخاص متقاضی ادامه تحصیل ، کار و یا مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان.

آزمون زبان آزمون IELTS